Lubaczów: Cieszanów Rock Festiwal 2024

Lubaczów: Cieszanów Rock Festiwal 2024

W dniach 15-17 sierpnia 2024 w Cieszanowie, podkarpackiej stolicy rockowego grania, odbędzie się Cieszanów Rock Festiwal. W tym roku, na cieszanowskiej scenie wystąpią prawdziwe legendy polskiej muzyki… i nie tylko!

Cieszanów bez wątpienia można nazwać podkarpacką stolicą rockowej muzyki. To tutaj, od wielu lat, w sierpniu gromadzą się fani mocnych brzmień. Małe miasteczko zamienia się wtedy w tętniącą życiem festiwalową społeczność, która nie tylko przybywa na koncerty, ale korzysta z wielu innych aktywności dostępnych na podkarpaciu.

CRF to nie tylko aktywności muzyczne. Dostępna jest tutaj także strefa aktywności organizacji pozarządowych CITY NGO, spotkania z muzykami czy pole namiotowe, które integruje przyjeżdżających na festiwal miłośników rocka.

Organizatorzy CRF 2024, czyli Burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów i Centrum Kultury i Sportu ogłosili już 3 gwiazdy tej edycji. Są to:

  • KULT
  • KSU
  • ŁYDKA GRUBASA

To dopiero początek muzycznych ogłoszeń, dlatego warto obserwować media społecznościowe CRF:

W tym momencie w sprzedaży jest już III pula karnetów, w cenie 230 zł (cena nie zawiera opłat transakcyjnych operatora sprzedaży). Trzeba przyznać, że taka cena karnetu, przy 3 dniach cudownej zabawy to bardzo atrakcyjna oferta! Pula jest limitowana, zawiera jedynie 500 sztuk karnetów. Karnety dostępne są do zakupu na stronie: kliknij tutaj

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email