Lesko: Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe ze Złotym Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej

Lesko: Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe ze Złotym Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej

Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe świętują wyjątkowy sukces! Po raz pierwszy w historii województwa podkarpackiego produkt turystyczny z tego regionu zdobył Złoty Certyfikat w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną (POT).

Drezyny rowerowe to atrakcja idealna dla aktywnych podróżników i poszukiwaczy przygód. Zapraszają do odkrywania uroków Bieszczadów i gminy Olszanica w niezwykły sposób – śladem historycznej linii kolejowej nr 108.

Złoty certyfikat POT to jednak nie jedyny sukces podkarpackiej branży turystycznej w ostatnich dniach! Wyróżniona Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej została także Bieszczadzka Szkoła Rzemiosła. Dwukrotne uhonorowanie w tym roku stanowi wyjątkowe uznanie dla pracy Magdaleny i Janusza Demkowiczów oraz ich wyjątkowego podejścia do rozwoju turystyki.

Otrzymane certyfikaty to nie tylko honor dla naszego regionu, lecz także dowód, że mamy wiele do zaoferowania podróżnym z całego świata. Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe i Bieszczadzka Szkoła Rzemiosła to nie tylko atrakcje, ale prawdziwe – dostępne na wyciagnięcie ręki – skarby Bieszczadów, dostarczające niezapomnianych doświadczeń każdemu, kto odwiedza Podkarpackie.

Konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny ma na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, innowacyjnych i przyjaznych turystom propozycji, a także wspieranie regionalnych i lokalnych inicjatyw. To prestiżowe wyróżnienie akcentuje wysoką jakość, innowacyjność i wartość turystyczną oferowanych produktów i usług.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email