Krosno: Świąteczny prezent od VIVO! dla ratowników medycznych

Krosno: Świąteczny prezent od VIVO! dla ratowników medycznych

Lekarze, pielęgniarki czy ratownicy medyczni to grupy zawodowe, które od początku trwania pandemii dzielnie walczą z nieobliczalnym koronawirusem. Ciężką i odpowiedzialną pracę medyków doceniło Centrum Handlowe VIVO! Krosno, które przygotowało dla pracowników Pogotowia Ratunkowego w Krośnie świąteczne upominki. Na ręce Andrzeja Jurczaka – dyrektora placówki – trafiło aż 156 Kart Podarunkowych o łącznej wartości ponad 31 000 zł.

Karty Podarunkowe od VIVO! Krosno to forma podziękowania Centrum Handlowego za zaangażowanie wszystkich pracowników Pogotowia Ratunkowego. Za walkę z epidemią koronawirusa oraz dbanie o zdrowie i życie lokalnej społeczności. Każda ze 156 Kart Podarunkowych ma wartość 200 zł. Karty mogą być wykorzystane we wszystkich sklepach i punktach usługowych znajdujących się na terenie Centrum Handlowego.

Jesteśmy pełni podziwu dla profesjonalnej postawy nie tylko ratowników medycznych, ale wszystkich pracowników Pogotowia Ratunkowego w tym szczególnym dla nas wszystkich okresie. Chcieliśmy w symboliczny sposób podziękować im za opiekę, jaką otaczają swoich pacjentów, często niejednokrotnie narażając swoje zdrowie i życie. Liczymy, że dzięki przekazanym przez nas upominkom w postaci Kart Podarunkowych medycy znajdą na terenie naszego obiektu wymarzone prezenty dla siebie i swoich najbliższych

mówi Izabela Malecha, dyrektor centrum handlowego

VIVO! Krosno aktywnie zaangażowało się w walkę z pandemią, Centrum Handlowe regularnie wspiera także lokalne służby medyczne. Do medyków walczących na pierwszej linii frontu trafiły już m.in. maseczki wielokrotnego użytku, a także płyny do dezynfekcji rąk.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.