Przemyśl: Centrum Kulturalne zaprasza poetów do nadsyłania wierszy na 28. Doroczne Spotkanie Poetów

Przemyśl: Centrum Kulturalne zaprasza poetów do nadsyłania wierszy na 28. Doroczne Spotkanie Poetów

Zapraszamy zarówno stałych bywalców, którzy piszą już od dawna i mogą pochwalić się licznymi osiągnięciami literackimi, jak i tych, którzy chcą zadebiutować na szerszym forum.

Zachęcamy do nadsyłania swoich wierszy, jednocześnie informujemy, że spotkanie ma charakter otwarty, bez ograniczeń tematycznych, a co najważniejsze pozbawione jest rywalizacji, ponieważ nie jest konkursem. Pragniemy, aby w ten szczególny dzień uczestników połączyła wspólna pasja i wrażliwość, abyśmy mogli stworzyć jedną wielką poetycką rodzinę.

W spotkaniu mogą uczestniczyć poeci mieszkający na terenie województwa podkarpackiego. Uczestnicy nadsyłają pocztą elektroniczną co najmniej trzy utwory własne, dotąd nigdzie niepublikowane. Z nadesłanych wierszy dokonany zostanie wybór do Almanachu.

Regulamin do pobrania na stronie: kliknij tutaj

Doroczne Spotkanie Poetów to forum otwarte dla wszystkich piszących „do szuflady” oraz dla tych, którzy mogą pochwalić się nagrodami, publikacjami, własnymi tomikami poezji.

Uczestnikami są amatorzy z terenu województwa podkarpackiego, których pasją jest twórczość poetycka, a pokłosiem każdego spotkania jest tomik poezji wydrukowany przez organizatorów specjalnie z tej okazji. Organizowana co roku impreza jest “świętem” słowa pisanego i mówionego, podczas której ludzie w różnym wieku, z różnorodnym bagażem doświadczeń spotykają się, aby podyskutować, zaprezentować swoją twórczość i zawrzeć nowe przyjaźnie.

W tym roku Doroczne Spotkanie Poetów odbędzie się 27 października w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.