Rzeszów: Kolejna promocja „Parking za 1 zł” na lotnisku w Jasionce! Tym razem dla pasażerów czarterów do Marsa Alam

Rzeszów: Kolejna promocja „Parking za 1 zł” na lotnisku w Jasionce! Tym razem dla pasażerów czarterów do Marsa Alam

Kolejna odsłona promocji „Parking za 1 zł” w podrzeszowskim porcie lotniczym. Tym razem dotyczy wszystkich czarterowych lotów do Marsa Alam, zakupionych między 15 listopada a 15 grudnia 2023 r. To oszczędność nawet 148 zł.

Z promocji skorzystają osoby, które lecą na zimowy urlop z Jasionki do Marsa Alam, organizowany przez biuro podróży „Coral Travel” i kupią wycieczkę w promocyjnym okresie. Po przylocie należy zgłosić się do Punktu Obsługi Pasażera z biletem parkingowym oraz dokumentem zakupu z widoczną datą w terminie objętym promocją. Przy podróży do 8 dni nasi pasażerowie zapłacą za parking 1 zł (zamiast 99 zł), zaś do 15 dni – 1 (a nie 149 zł). Dłuższe pobyty nie są objęte promocją. Szczegóły akcji określa regulamin dostępny na stronie internetowej lotniska.

Czartery do egipskiego kurortu w Riwierze Morza Czerwonego startują 21 grudnia, a realizować je będzie Enter Air. W sezonie zimowym z Jasionki – poza trzema destynacjami w Egipcie – można polecieć jeszcze czarterem do Sri Lanki (od 25 grudnia), albo lotami regularnymi do Włoch (Rzym i Mediolan), Irlandii (Dublin), Wielkiej Brytanii (Londyn, Manchester, Bristol i East Midlands), Niemiec (Monachium) oraz na krajowej trasie do Warszawy.

Fot. Robert Neumann/port lotniczy Rzeszów-Jasionka

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email