Kolbuszowa: Nowy radiowóz na drogach powiatu kolbuszowskiego

Kolbuszowa: Nowy radiowóz na drogach powiatu kolbuszowskiego

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej otrzymali dziś nowy oznakowany radiowóz marki Hyundai i30. Auto będzie wykorzystywane w codziennej służbie przez policjantów ruchu drogowego.

Dziś kolbuszowska jednostka wzbogaciła swoją flotę pojazdów o nowy oznakowany radiowóz marki Hyundai i30 o mocy 140 KM. Nowym radiowozem będą jeździć policjanci Referatu Ruchu Drogowego.

To trzecie nowe auto, które w tym roku trafia do naszej jednostki. Oprócz oznakowanego radiowozu kolbuszowska komenda została doposażona jeszcze dwoma pojazdami nieoznakowanymi, które już od kilku tygodni służą policjantom Wydziału Kryminalnego.
Jeden z tych samochodów został zakupiony przy 50 % wsparciu finansowym samorządów lokalnych powiatu kolbuszowskiego, w ramach programu 50×50, pozostałą część zadysponowano z budżetu Policji, w ramach Programu Modernizacji Policji na lata 2017-2020. Drugi pojazd zakupiono ze środków Urzędu Marszałkowskiego również w ramach programu 50×50, przy dofinansowaniu z budżetu Policji.  

Składamy serdeczne podziękowania samorządom powiatu kolbuszowskiego za wsparcie finansowe, które z pewnością przyczyni się do jeszcze efektywniejszej realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa jego mieszkańców i z pewnością wpłynie na poprawę warunków służby funkcjonariuszy.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz