Krosno: Utrudnienia w ruchu w związku z górskim wyścigiem „Prządki 2019"

Krosno: Utrudnienia w ruchu w związku z górskim wyścigiem „Prządki 2019"

Komenda Miejska Policji w Krośnie informuje, że w dniach 28 i 29 września br. (sobota-niedziela), w godz. 7.00 – 20.00 będą całkowicie zamknięte dla ruchu kołowego i pieszego, na czas rozgrywania Górskiego Wyścigu „Prządki 2019″, drogi na terenie gminy Korczyna, w miejscowościach Korczyna, Czarnorzeki i Węglówka. Wyścig odbywa się w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Drogi, które będą zamknięte:

  • DW 991 –  Lutcza – Krosno,  na odcinku Korczyna Rynek – Czarnorzeki – Węglówka skrzyżowanie,
  • DP 1962R – Krosno – „Głębokie” –   Czarnorzeki – Jasienica Rosielna, na odcinku od kościoła w Czarnorzekach do skrzyżowania z droga wojewódzką Nr 991,
  • DP 1966R – Korczyna  – Jabłonica, na odcinku Korczyna od ronda do skrzyżowania z drogą wojewódzką Nr 991,

Apelujemy do kierujących i pieszych o stosowanie się do wprowadzonych objazdów i poleceń policjantów i osób funkcyjnych zabezpieczających rajd.

Zorganizowane i zalecane objazdy drogi wojewódzkiej nr 991 Lutcza – Krosno:

  • z Krosna do Rzeszowa. Początek objazdu w Krośnie na skrzyżowaniu ulicy Korczyńskiej z ul. Stapińskiego. Następnie ul. Stapińskiego, Wisze do Krościenka Wyżnego i dalej do drogi nr 9 w kierunku Rzeszowa. 
  • z Rzeszowa do Krosna. Początek objazdu w miejscowości Lutcza, skrzyżowanie drogi krajowej nr 19 z drogą wojewódzką nr 991. Dojazd drogą krajową nr 9 do miejscowości Iskrzynia, następnie drogą powiatową nr 1973R do Krosna. 
  • z Węglówki do Krosna przez Wysoką Strzyżowską. Początek objazdu  w miejscowości Węglówka przy Kościele drogą powiatową przez wieś do drogi wojewódzkiej, następnie drogą wojewódzką 990 do Krosna. 

Objazdy zostaną oznakowane tablicami: znak drogowy F-8 i F-9. 

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.