Strzyżów: Próbował przekupić policjantów

Strzyżów: Próbował przekupić policjantów

Mieszkaniec gminy Wiśniowa chciał wręczyć interweniującym policjantom 200 zł, aby nie przewozili go do izby wytrzeźwień. 42-latek osiągnął swój cel tylko częściowo, zamiast do izby wytrzeźwień został przetransportowany do strzyżowskiego aresztu. Za próbę wręczenia korzyści majątkowej grozi mu teraz nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj przed południem policjanci zostali wezwani na interwencję dotyczącą awantury domowej w jednym z domów w gminie Wiśniowa. Kiedy przyjechali na miejsce zastali bijących się mężczyzn – ojca i jego 42-letniego syna. Zajście zaczęło się od wzajemnych wyzwisk, następnie doszło do rękoczynów. 

42-letni awanturnik był pijany, funkcjonariusze postanowili więc przewieźć go do izby wytrzeźwień. W drodze mężczyzna próbował jednak wręczyć policjantom 200 zł, aby go wypuścili. Pomimo wielokrotnych ostrzeżeń nie odstępował. W końcu wyjął pieniądze z kieszeni i położył je na siedzeniu radiowozu. 

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do strzyżowskiego aresztu. Banknoty zostały zabezpieczone, jako dowód rzeczowy. 

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.