Rozrywka: Ragnar Ólafsson (Islandia) zagra w Rzeszowie

Rozrywka: Ragnar Ólafsson (Islandia) zagra w Rzeszowie

Ragnar Ólafsson (Islandia) na trasie w Polsce!

To wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii. Jest członkiem-założycielem kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. Grał w tych kapelach bardzo różnorodne gatunki – od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal. Najbardziej znaną z jego grup jest Árstíðir, z którymi wydał sześć albumów studyjnych (dwa dotarły do szczytu listy najpopularniejszych płyt na Islandii!) i koncertował w ponad 30 krajach! Ragnar jest też od niedawna w grupie Sólstafir, światowej gwieździe muzyki metalowej. Artysta napisał też muzykę do kilku filmów.

W 2017 Ragnar Ólafsson rozpoczął solowy projekt pod własnym nazwiskiem, pokazując kolejną stronę swojej twórczości. Tym razem to spokojne, nastrojowe granie w klimatach singer-songwriter, folk i country. Piosenki zostały zawarte na debiutanckiej płycie „Urges” (końcówka nakładu!) wydanej w 2016 roku przez polską oficynę Borówka Music. Krążek zebrał bardzo pozytywne recenzje w prasie muzycznej. W tym czasie Ragnar bardzo często odwiedzał nasz kraj. Zagrał u nas ponad 120 koncertów! Cały czas powiększa grono swoich fanów…

Ragnar Ólafsson przyleci do Polski na krótką trasę koncertową. Promować będzie swój drugi album „m.i.s.s.” (wydany w czasie pandemii). Płytę promuje utwór „Southern Nights”, który miał światową premierę w radiowej Trójce.
Sprawdźcie tego Islandczyka na żywo! Czaruje!
Strona artysty: kliknij tutaj

Ragnar Ólafsson (Islandia)Rzeszów – Kino za rogiem (ul. Świętego Mikołaja 6) czwartek, 27 kwietnia 2023, godz. 19:00

Bilety:
30 zł – do końca marca  – PROMOCJA DLA “RANNYCH PTASZKÓW”!
35 zł – później
40 zł – w dniu koncertu

Można je kupić wyłącznie tutaj: kliknij tutaj

Wydarzenie na Facebookukliknij tutaj

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email