Rzeszów: Wyprawka dla pierwszaka w gminie Trzebownisko

Rzeszów: Wyprawka dla pierwszaka w gminie Trzebownisko

Polska spółka odzieżowa LPP jako lokalny inwestor niezmiennie wspiera edukację i rozwój młodzieży na Podkarpaciu. W tym roku już po raz drugi firma przekazała wyprawki szkolne dla blisko 380 uczniów ze szkół podstawowych na terenie Gminy Trzebownisko. Zestawy kolorowych upominków otrzymali pierwszoklasiści z placówek w Jasionce, Trzebownisku, Stobiernej, Zaczerniu, Łące, Łukawcu, Wólce Podleśnej oraz Nowej Wsi.

– Wszystkim dzieciom rozpoczynającym naukę życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym, a firmie LPP dziękujemy za stałe zaangażowanie w rozwijanie edukacji w naszym regionie. Ta inicjatywa ma ogromne znaczenie dla naszej społeczności i pomaga uczniom wejść w nowy rok szkolny z zapałem do nauki i uśmiechem na twarzy – podkreśla Lesław Kuźniar, wójt gminy Trzebownisko.

W czasie uroczystości szkolnych rozpoczętych ślubowaniem klas I, dzieci otrzymały wyprawki zawierające m.in. materiały plastyczne, przybory szkolne, a także gadżety w postaci nerek czy worków. Wręczenie upominków odbyło się w obecności rodziców, nauczycieli, a także przedstawicieli samorządu oraz firmy LPP.

– Wierzymy, że dzięki inicjatywom realizowanym wspólnie z władzami Gminy Trzebownisko, wzmacniamy motywację młodych ludzi do poszerzania horyzontów i osiągania świetnych wyników w nauce. Cieszymy się, że możemy towarzyszyć uczniom w tak uroczystym dniu i mamy nadzieję, że te kolorowe wyprawki pomogą wszystkim pierwszoklasistom rozpocząć przygodę z edukacją z optymizmem – komentuje Sebastian Sołtys, prezes zarządu LPP Logistics.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email