Stalowa Wola: Ogłoszono przetarg na budowę hali sportowej i boiska przy PSP 5

Stalowa Wola: Ogłoszono przetarg na budowę hali sportowej i boiska przy PSP 5

15 lutego 2024 roku został ogłoszony przetarg pn. „Budowa hali sportowej z boiskiem wielofunkcyjnym przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 5 im. Energetyków w Stalowej Woli”.

– Inwestycje w edukację i sport są kluczowe dla naszej przyszłości. Ogłoszenie przetargu na budowę nowej hali sportowej i boiska wielofunkcyjnego przy PSP 5 jest kolejnym krokiem w kierunku zapewnienia naszym uczniom i mieszkańcom dostępu do nowoczesnych obiektów, sprzyjających rozwijaniu talentów sportowych oraz utrzymaniu zdrowego stylu życia. Realizacja tej inwestycji to nie tylko budowa nowej bryły architektonicznej, ale także inwestycja w ludzi, w naszych uczniów, ich pasje i aspiracje. Poprzez rozwijanie infrastruktury sportowej, wspieramy nie tylko zdrowie fizyczne, ale także rozwijamy umiejętności zespołowe, budujemy charaktery i kształtujemy przyszłych liderów. Inwestycje w sport i edukację są fundamentem, na którym budujemy silną, rozwijającą się przyszłość naszego miasta – mówi Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli.

Przedmiotem zamówienia jest budowa hali sportowej z zapleczem socjalno – sanitarnym oraz boiskiem wielofunkcyjnym wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy PSP nr 5 im. Energetyków w Stalowej Woli. Dodatkowo w zakres prac wchodzić będą roboty demontażowe, przyłącza do obiektu, wykonanie nasadzeń i ukształtowania terenu przyległego, wykonanie chodników dróg, instalacji sanitarnych, wentylacji mechanicznej z układem chłodzenia, odzyskiem ciepła, instalacje CO, elektryczne, założenie monitoringu, instalacja PV z montażem paneli na istniejącym budynku szkoły oraz dostawa i montaż kompletnego wyposażenia sportowego. Zadanie powinno być zrealizowane do końca tego roku.

Oferty można składać do 4 marca 2024 roku, do godz. 12:00. 

Kliknij tutaj

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email