Jarosław: Magda Gessler daje szansę na własny biznes. Powstało Ice Queen Cafe

Jarosław: Magda Gessler daje szansę na własny biznes. Powstało Ice Queen Cafe

Ice Queen Cafe to kawiarnie oparte na koncepcji franczyzowej, które można otworzyć w całej Polsce pod czujnym okiem i kierunkiem Magdy Gessler. Pierwsze miejscowości w których pojawiły się nowe miejsca to Gdańsk (ul. Obrońców Wybrzeża 4D) i Jarosław (ul. Opolska 10). Do końca roku planowane są otwarcia kolejnych m.in. w Rzeszowie i Zielonej Górze.

Kawiarnie Ice Queen Cafe to nie tylko świetna kawa, ale przede wszystkim szeroki asortyment słodkich produktów – pysznych ciast i deserów. Menu może być powiększane o propozycje sezonowe.  Ice Queen Cafe to miejsce unikalne i wyjątkowe, w którym poza najbardziej jakościowymi produktami znajdziemy również przyjemną atmosferę i chwilę wytchnienia. Nad całością koncepcyjną czuwa Królowa polskiej gastronomii – Magda Gessler. Kawiarnie Ice Queen Cafe to oferta skierowana do Franczyzobiorców, którzy chcieliby rozpocząć gastronomiczny biznes pod czujnym okiem Magdy Gessler.

„Ice Queen Cafe to moja propozycja dla każdego, kto czuje siłę przedsiębiorcy, ale wolałby bazować na bezpiecznym i sprawdzonym biznesie. Ryzyko w przypadku franczyzy nie jest tak duże, jak wtedy gdy zakładamy własny interes, natomiast sukces może okazać się znacznie większy! W obliczu zmieniających się trendów i niepewnej sytuacji na rynku, wsparcie franczyzodawcy może okazać się bezcenne. Wierzę, że doświadczenie i wiedza są w stanie zakiełkować w każdym kto otrzyma profesjonalne wsparcie oraz znak jakości” – mówi Magda Gessler.

Ice Queen Cafe oferuje możliwość otworzenia własnej kawiarni pod okiem najbardziej rozpoznawalnego nazwiska kulinarnego w Polsce. Każdy Franczyzobiorca otrzyma wsparcie biznesowe oraz niezbędny know-how by budować swój własny biznes, wykorzystując sprawdzoną i popartą doświadczeniem wiedzę. Więcej o ofercie na stronie; https://icequeenmagdagessler.pl/ oraz pod mailem kontakt@icequeenmagdagessler.pl

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.