Leżajsk: Szczęśliwy finał poszukiwań mężczyzny

Leżajsk: Szczęśliwy finał poszukiwań mężczyzny
Wczoraj funkcjonariusze leżajskiej komendy, wspierani przez strażaków i druhów, po kilkugodzinnych poszukiwaniach, odnaleźli zaginionego 63-letniego mieszkańca naszego miasta. Mężczyzna została przekazany pod opiekę załodze pogotowia ratunkowego.
Kilka godzin trwały poszukiwania 63-letniego mieszkańca Leżajska. W czwartek około godz. 13.30 rodzina powiadomiła Policję o jego zaginięciu. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna poprzedniego dnia wyszedł z domu około godz. 15. Miał się udać na spacer do pobliskiego lasu i do chwili zgłoszenia nie wrócił do miejsca zamieszkania. Sytuacja była poważna ze względu na wiek i problemy zdrowotne mężczyzny.
Funkcjonariusze natychmiast po zgłoszeniu rozpoczęli poszukiwania. Do działań zmobilizowano znaczne siły policyjne. W działania bardzo szybko włączyli się również druhowie z OSP w Przychojcu, Giedlarowej, Wierzawicach oraz strażacy z PSP w Leżajsku.
Policjanci odnaleźli zaginionego około godz. 20.30 w miejscowości Stare Miasto, kilka kilometrów od domu. Był zdezorientowany, nie miał widocznych obrażeń. Nie był w stanie wytłumaczyć co się z nim działo od chwili wyjścia z domu. Został przekazany pod opiekę zespołowi pogotowia ratunkowego.
Źródło: www.podkarpacka.policja.gov.pl
Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.