Lubaczów: Pożar w Opace. Nie udało się uratować 58-latka

Lubaczów: Pożar w Opace. Nie udało się uratować 58-latka

Lubaczowscy funkcjonariusze Policji wyjaśniają sprawę pożaru domu jednorodzinnego, do którego doszło w dniu 08 września wieczorem w Opace (pow. lubaczowski). W wyniku tego tragicznego zdarzenia śmierć poniósł 58-letni mężczyzna, który mieszkał w spalonym budynku mieszkalnym.

Do tragicznego zdarzenia doszło w ubiegły wtorek po godz. 9 w nocy, w Opace (pow. lubaczowski). Według relacji policjantów, kilku mężczyzn przebywało nad zbiornikiem wodnym. Podczas wypoczynku zaobserwowali pożar.

– Jeden z nich wezwał pomoc, a wszyscy pobiegli w stronę płonącego budynku. Na miejscu dowiedzieli się, że w kuchni letniej, przy palącym się budynku gospodarczym przebywa jeden z domowników – przekazują policjanci z Lubaczowa.

Dwóch mężczyzn weszło do środka i wyciągnęło nieprzytomnego 58-letniego domownika, któremu pomimo reanimacji nie udało się uratować życia – informują funkcjonariusze.

Na miejscu pożaru pracowały służby ratownicze. Policjanci wykonali oględziny oraz zabezpieczyli ślady. Po ich przeanalizowaniu możliwe będzie wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.