Ropczyce: Zatrzymano dwóch mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego, poszukiwanych listami gończymi.

Ropczyce: Zatrzymano dwóch mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego, poszukiwanych listami gończymi.

Policjanci z wydziału kryminalnego w Ropczycach zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. 37-latek został skazany przez sąd za spowodowanie wypadku drogowego, a 52-latek za przywłaszczenie mienia. Młodszy z mężczyzn najbliższe 4 lata spędzi w zakładzie karnym, a starszy po wykonaniu czynności z jego udziałem wrócił do domu.

W dniu 31.12.2020 r. , funkcjonariusze wydziału kryminalnego zajmujący się poszukiwaniem osób zatrzymali poszukiwanego listem gończym, 37-letniego mieszkańca powiatu ropczycko – sędziszowskiego. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Dębicy, za spowodowanie wypadku drogowego. Poszukiwany ukrywał się od połowy grudnia ubiegłego roku.
Z posiadanych przez kryminalnych informacji wynikało, że może on przebywać w jednej z firm na terenie gminy Ropczyce. Tam został zatrzymany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 4 lata.

Dzień później kryminalni zatrzymali kolejnego mężczyznę poszukiwanego na podstawie listu gończego, również wydanego przez Sąd Rejonowy
w Dębicy. 56-latek został zatrzymany na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego, w miejscu swojego zamieszkania. Mężczyzna poszukiwany był od października 2019 r., za przywłaszczenie mienia.
Po wykonaniu niezbędnych czynności przez Prokuraturę Rejonową
w Dębicy został zwolniony.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.