Sanok: Oficjalne otwarcie Miniskateparku na zakończenie wakacji

Sanok: Oficjalne otwarcie Miniskateparku na zakończenie wakacji

Już w najbliższą sobotę 29 sierpnia o godz. 12.00 odbędzie się oficjalne otwarcie Miniskateparku przy ul. Mickiewicza. Będą mu towarzyszyły imprezy sportowe, aktywizujące całe rodziny. Zapraszamy miłośników dwóch kółek, deskorolek i hulajnóg. Wymagane jest posiadanie własnego sprzętu.

Przewidziano m.in. konkursy z nagrodami dla dzieci w wieku powyżej 12 roku życia. Będzie przejazd rowerami na czas. Młodzi sanoczanie zaprezentują popisową jazdę i akrobacje na nowo powstałym obiekcie. Starsi spróbują swoich sił w przejeździe hulajnogami elektrycznymi i segwayami. Imprezę uatrakcyjnią występy zespołu akrobatycznego Spartanie oraz pokaz grupy break-dance.

Impreza odbędzie się w ramach realizacji projektu pn. „Aktywni na Szlaku Ikon – rowerem z Sanoka do Humennego” Programu Interreg V-A Polska – Słowacja 2014 – 2020, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Zapraszamy na sportowe zakończenie wakacji!

Prosimy uczestników o przestrzeganie procedur dotyczących przestrzegania reżimu sanitarnego w związku z ogłoszonym stanem epidemii na terenie RP, obowiązujących podczas imprezy sportowej, przede wszystkim o zachowanie dystansu społecznego, noszenie maseczek i częstą dezynfekcję rąk.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.