Leżajsk: Trwa 7 edycja Leżajskiego Targowiska Sztuki

Leżajsk: Trwa 7 edycja Leżajskiego Targowiska Sztuki

Od 9 do 11 września 2022 r. w Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku odbywają się już po raz 7 Leżajskie Targowisko Sztuki.

Już pierwszego dnia na Leżajskim Targowisku Sztuki było wiele wrażeń – animacje kuglarskie dla dzieci, huczna parada na Rynek Miasta, pokaz cyrkowy „Marionetka”, a po zmroku niepowtarzalny spektakl teatralny Klinika Lalek. 

W drugim dniu festiwalu zaplanowano zabawy i animacje kuglarskie, żywą rzeźbę, spektakl uliczny Teatru Kulka „Komedyjka”, interakcyjne pokazy uliczne, koncert muzyczny, a wieczorem Teatr Ognia w wykonaniu grupy LOS FUEGOS. Zgodnie z festiwalową tradycją w niedzielę odbędzie się słynny wyścig na krzesłach, w którym może wystartować każdy. Liczy się w nim nie tylko to, kto pierwszy dotrze na metę, lecz przede wszystkim dobra zabawa. Dodatkowo przeprowadzony będzie konkurs dla dorosłych i dzieci w „Jedzeniu burgera na czas”. 

Program festiwalu:

Trzeci dzień festiwalu to także ciekawe uliczne pokazy i koncerty: pokaz Karate, spektakl „Powsinoga” Teatru Kulka, pokaz uliczny „Miasto w Ogniu”, koncert muzyczny, a na zakończenie imprezy występ Robotów LED. Dodatkowymi atrakcjami imprezy będą: żywa rzeźba, plac zabaw dla dzieci, kiermasze książki i rękodzieła artystycznego.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *