Leżajsk: Trwa 7 edycja Leżajskiego Targowiska Sztuki

Leżajsk: Trwa 7 edycja Leżajskiego Targowiska Sztuki

Od 9 do 11 września 2022 r. w Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku odbywają się już po raz 7 Leżajskie Targowisko Sztuki.

Już pierwszego dnia na Leżajskim Targowisku Sztuki było wiele wrażeń – animacje kuglarskie dla dzieci, huczna parada na Rynek Miasta, pokaz cyrkowy „Marionetka”, a po zmroku niepowtarzalny spektakl teatralny Klinika Lalek. 

W drugim dniu festiwalu zaplanowano zabawy i animacje kuglarskie, żywą rzeźbę, spektakl uliczny Teatru Kulka „Komedyjka”, interakcyjne pokazy uliczne, koncert muzyczny, a wieczorem Teatr Ognia w wykonaniu grupy LOS FUEGOS. Zgodnie z festiwalową tradycją w niedzielę odbędzie się słynny wyścig na krzesłach, w którym może wystartować każdy. Liczy się w nim nie tylko to, kto pierwszy dotrze na metę, lecz przede wszystkim dobra zabawa. Dodatkowo przeprowadzony będzie konkurs dla dorosłych i dzieci w „Jedzeniu burgera na czas”. 

Program festiwalu:

Trzeci dzień festiwalu to także ciekawe uliczne pokazy i koncerty: pokaz Karate, spektakl „Powsinoga” Teatru Kulka, pokaz uliczny „Miasto w Ogniu”, koncert muzyczny, a na zakończenie imprezy występ Robotów LED. Dodatkowymi atrakcjami imprezy będą: żywa rzeźba, plac zabaw dla dzieci, kiermasze książki i rękodzieła artystycznego.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email