Stalowa Wola: Zapłać za odpady komunalne w aplikacji mObywatel 2.0

Stalowa Wola: Zapłać za odpady komunalne w aplikacji mObywatel 2.0

Z przyjemnością informujemy, że od 2 lutego 2024 roku osoby wnoszące opłatę za odpady komunalne na rzecz Miasta Stalowej Woli, mogą to zrobić za pośrednictwem usługi dostępnej w aplikacji mObywatel 2.0.

To już kolejna opłata na rzecz Miasta po podatku od nieruchomości dostępna w tej popularnej aplikacji. Nie zwalniamy tempa i pracujemy nadal nad uproszczeniem procedur administracyjnych i przeniesieniem ich do świata cyfrowego. Integracja z systemem mObywatel 2.0 była możliwa dzięki współpracy Stalowej Woli z Ministerstwem Cyfryzacji i Bankiem Gospodarstwa Krajowego, który jest operatorem płatności. Wykonawcą umowy ze strony miasta jest Asseco Data Systems S.A.

Funkcja ePłatności za pośrednictwem serwisu internetowego i aplikacji mobilnej mObywatel 2.0 pozwala na dokonywanie wygodnych płatności online za pomocą Blika bez żadnych opłat dodatkowych czy to po stronie płacącego, czy miasta. Dodatkowo użytkownik może przeglądać listę płatności bieżących i zrealizowanych oraz pobrać ich potwierdzenie czy otrzymać powiadomienie o nowym zobowiązaniu i terminie zbliżających się płatności.

Więcej informacji o funkcjonalności: ePłatności – mObywatel 2.0 – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

„Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministra Cyfryzacji.”

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email