Stalowa Wola: Śmierć dwóch mężczyzn. Powodem zatrucie alkoholem ?

Stalowa Wola: Śmierć dwóch mężczyzn. Powodem zatrucie alkoholem ?

Zwłoki dwóch mężczyzn znaleziono w niedzielę, 8 listopada około południa w jednym z mieszkań bloku socjalnego przy ulicy 1 Sierpnia w Stalowej Woli.

Informacja o dwóch nie dających oznak życia mężczyznach dotarła do stalowowolskiego pogotowia ratunkowego w niedziele, 8 listopada, około południa. Dzwoniła, na prośbę żony jednej z ofiar, ich sąsiadka.

Po przybyciu ratowników medycznych na miejsce, okazało się, że w jednym z mieszkań na pierwszym piętrze „Pershinga”, leży dwóch mężczyzn, 62. i 70-latek. Obaj byli martwi.

Na miejsce wezwano policję. Wstępne ustalenia i zeznania świadków wskazują na to, że obaj mężczyźni raczyli się alkoholem i oglądali telewizję. Pierwszy z nich najprawdopodobniej umarł w nocy z soboty na niedzielę, drugi w niedzielne przedpołudnie.

Według sąsiadów zmarłych, obaj regularnie nadużywali alkoholu. Często były to trunki niewiadomego pochodzenia. Na pytanie, czy przyczyną śmierci mieszkańców „Pershinga” był zatruty alkohol, odpowiedź da dopiero sekcja zwłok.

Obecni na miejscu policjanci zabezpieczyli resztki alkoholu i innego rodzaju ślady. Ich analiza powinna wyjaśnić, czy do śmierci 62 i 70-latka nie przyczyniły się osoby trzecie.

Stalowowolski „Pershing” od lat cieszy się fatalną opinią, często dochodzi tam do tragedii. Najgłośniejszą z nich było potrójne morderstwo, do jakiego doszło tam w listopadzie 2015 r.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.