Stalowa Wola: Casting na modelki do pokazu mody na 4 Fashion.

Stalowa Wola: Casting na modelki do pokazu mody na 4 Fashion.

W sobotę, 7 sierpnia, Stalowa Wola będzie modową stolicą Polski. 4 Fashion Stalowa Wola. Planowane wydarzenie jest kontynuacją, w szerszej formie – Sandomierz Fashion Street.

W niedzielę 6 czerwca zorganizowano na tarasie Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli casting na modelki do pokazu mody. Wzięło w nim udział 14 młodych kobiet.

Główną ideą tego wydarzenia jest promowanie lokalnej kultury, w tym kultury lasowiackiej. Kultywowanie rodzimych tradycji, zwyczajów, życia w zgodzie z naturą oraz wykorzystywanie dorobku Lasowiaków.

Budowanie marki regionu podkarpackiego opartej na korzeniach lasowiackich, a świętokrzyskiego na korzeniach Sandomierszczyzny stanowi duży potencjał i warto na tej bazie kontynuować i rozwijać dalszą współpracę.

Dzięki zaangażowaniu samorządowców, przedsiębiorców oraz ludzi z pasją jest możliwość stworzenia atrakcyjnej wspólnoty regionalnej.

8 sierpnia w Sandomierzu odbędzie się Nadwiślański Fashion Week. W ramach trzydniowej imprezy, która odbędzie się w Tarnobrzegu, Stalowej Woli zaplanowano debaty, warsztaty, pokazy najlepszych w Polsce projektantów.

Wkrótce castingi dla modelek. Fundacja Artystyczna Ga Mon wraz z partnerami i przy wsparciu wielu organizacji pozarządowych, samorządów oraz instytucji organizuje wydarzenie pod nazwą Nadwiślański Fashion Week.

Podczas trzech wakacyjnych dni, w trzech miastach naszego regionu odbędzie się cykl wydarzeń związanych z modą, kulturą. Na 6 sierpnia w Tarnobrzegu zaplanowano Debatę Modne Podkarpacie z udziałem znakomitych gości.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.