Stalowa Wola: Rozwadowski Targ Staroci w najbliższą niedzielę 15 maja

Stalowa Wola: Rozwadowski Targ Staroci w najbliższą niedzielę 15 maja

W najbliższą niedzielę 15 maja w godzinach od 7 do 13 prezydent Stalowej Woli zaprasza na kolejny tradycyjny Targ Staroci.

Cykliczne wydarzenie odbędzie się w Rozwadowie, przy ulicy Granicznej (droga serwisowa) za parkingiem kościoła Matki Bożej Szkaplerznej w Rozwadowie. Zaprasza się miłośników antyków, handlarzy starociami, wystawców, kolekcjonerów, pasjonatów oraz osoby, które chcą oddać niepotrzebne przedmioty w dobre ręce.

Aby wystawić przedmioty na sprzedaż należy skontaktować się z Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu pod numerem telefonu (15) 847 93 16 lub wysłać zgłoszenie na adres e-mail: mpleszka@stalowawola.pl. 

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.stalowawola.pl. Sprzedający zwolnieni są z opłat targowych, wstęp na targ jest bezpłatny. Miasto zachęca do korzystania z Miejskiej Komunikacji. Autobusem dojedzie się bezpośrednio na ulicę Graniczną.

Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli zaprasza kupujących, sprzedających do aktywnego uczestnictwa w comiesięcznych wydarzeniach.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.