Polska: Turystyczne Mistrzostwa Blogerów 2020

Polska: Turystyczne Mistrzostwa Blogerów 2020

Polska Organizacja Turystyczna wybrała 16 finalistów Turystycznych Mistrzostw Blogerów. Każdy z nich wyruszy w trasę po najpiękniejszych zakątkach swojego regionu. Zwycięzca oprócz trzynastu i pół tysiąca złotych netto otrzyma możliwość dalszej współpracy z POT przy innych projektach.

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów to jedyna akcja w Polsce promująca turystykę krajową, która łączy w sobie nowoczesne formy przekazu i element grywalizacji. Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się 63 blogerów, spośród których wybrano 16 finalistów reprezentujących poszczególne regiony kraju.

Każdy z blogerów musi przygotować minimum dwa wpisy oraz jeden materiał wideo (film), a także sześć postów na Facebooku oraz sześć postów na Instagramie, które dotyczyć mają kilkudniowego wypadu do przydzielonego województwa.

Nasz region reprezentują Karolina i Piotrek prowadzący bloga  https://rudeiczarne.pl/

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów są nieodkryte, ale warte odwiedzenia zakątki Polski oraz inspiracje do wykorzystania bonu turystycznego. 

Ruda i Czarny w swoich postach publikowali m.in. o podkarpackich zamkach i pałacach, a także o Bieszczadach, opisując opuszczone wsie, ukazując piękno przyrody, oraz taką atrakcję, jak drezyny rowerowe.

Od 10 do 24 listopada na stronie https://mistrzostwablogerow.polska.travel odbędzie się głosowanie, w którym każdy będzie mógł wskazać faworyta. Zwycięzców konkursu poznamy w grudniu.

Zwycięzca mistrzostw otrzyma łącznie 13,5 tys. zł netto, oraz możliwość dalszej współpracy przy projektach realizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Nagroda za zajęcie drugiego miejsca to 8,5 tys. zł netto, a bloger, który zajmie trzecie miejsce otrzyma łącznie 6,5 tys. zł netto. 

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.